Hakkımızda | Erdem Hukuk Bürosu

1999 yılında Prof. Dr. B. Bahadır Erdem ve Sibel Erdem tarafından kurulan Erdem Hukuk Bürosu, kuruluş tarihinden itibaren hukukun çeşitli dallarında; özellikle milletlerarası ve milli tahkim, uluslararası çocuk kaçırma, şirketler hukuku, ticaret hukuku, aile ve miras hukuku, icra iflas hukuku, vergi hukuku, idare hukuku, iş hukuku ve gayrimenkul hukuku alanlarında, uluslararası ve yerel boyutta üstün kalitede danışmanlık ile dava takip işlemlerini yürütme hizmetleri sunmaktadır.

Erdem Hukuk Bürosu, yaratıcılık, verimlilik, sadakat ve sorumluluk ilkelerini temel alan çalışma felsefesi ile müvekkil odaklı çözümler üreterek başarıya ulaşmaktadır. Ofisimiz, yurtiçi ve yurtdışında önde gelen hukuk fakültelerinden mezun ve mesleki alanlarında derin bilgiye sahip nitelikli hukukçulardan oluşan kadrosu ile takım halinde ve yüksek kalitede hukuk hizmeti sağlamaktadır. Gerektiğinde, müvekkillerimiz için en iyi sonuçlara ulaşabilmek adına alanında uzman danışmanlarla birlikte çalışmaktayız.

Erdem Hukuk Bürosu, saygın ulusal ve uluslararası kurum ve kuruluşlarda geniş bir iş ağına sahiptir. Bununla birlikte, iş ve hukuk dünyasındaki yeni gelişmeleri takip ederek müvekkillerine yeni yaratıcı çözümler sunmaktadır.

Erdem Hukuk Bürosu nitelikli kadrosu ve geniş iş çevresi ile müvekkillerine kaliteli hukuk hizmeti sunarak müvekkillerinin başarısına katkı sağlamaktan dolayı her zaman gurur duymuştur.

Erdem Hukuk Bürosu