Vergi Hukuku | Erdem Hukuk Bürosu

Vergi Hukuku

Erdem Hukuk Bürosu, müvekkillerinin vergi hukukundan doğan yükümlülüklerin yerine getirilmesi ve vergi yükünün azalmasını sağlayacak vergi planlaması hizmetleri sunmaktadır. Büromuz, müvekkillerinin ticari faaliyetlerine uygun işletme yapılarının oluşturulması evresinde vergi hukuku danışmanlığı yapmaktadır. Müvekkillerimizin faaliyetteki işletmelerinden kaynaklanan her türlü vergi hukuku ihtilafı ile titizlikle ilgilenilmekte ve ivedilikle söz konusu ihtilaf sona erdirilmektedir.

Hukukçu kadromuz, kurumlar vergisi, gelir vergisi, KDV, transfer fiyatlandırması, vergi cezalarından doğan ihtilaflar ve yabancı sermayenin vergilendirilmesi gibi teknik vergi uyuşmazlıklarının giderilmesi konusunda derin bilgiye sahiptir. Bunun yanında, Erdem Hukuk Bürosu, muhtemel vergi cezalarından korumak amacıyla düzenli olarak güncel vergi hukuku gelişmelerinden müvekkillerini bilgilendirmektedir.

Büromuz, vergi hukuku anlaşmazlıklarının gerek cezada indirim, pişmanlık ve uzlaşma gibi idari aşamada gerekse idari yargı aşamasında sona erdirilmesi konusunda önemli derecede birikime sahiptir.

Vergi Hukuku Bölümümüzde genellikle ticari işletmelerin vergilendirilmesi hakkında danışmanlık hizmetleri, kurumlar ve gelirler vergisi uyuşmazlıkları, KDV uyuşmazlıkları uluslararası vergi hukuku meseleleri, uluslararası çifte vergilendirmeyi önleme sözleşmeleri hakkında danışmanlık hizmetleri, transfer fiyatlandırması ve bunlara ilişkin dava takibi hizmetleri sunulmaktadır.