Ticaret ve Şirketler Hukuku | Erdem Hukuk Bürosu

Ticaret ve Şirketler Hukuku

Erdem Hukuk Bürosu, Türkiye’de ve yurtdışında faaliyet gösteren gerçek kişi tacirler ile şirketlere birçok ticari uyuşmazlığın çözümünde danışmanlık ve dava takibi hizmetleri sunmaktadır. Erdem, müvekkillerinin yurtiçinde veya yurt dışında kuracakları iş konseptine uygun şirket kuruluş işlemlerini özenle yürütmektedir.

Erdem Hukuk Bürosu olarak, ticari hayatın etkin çözümlere ihtiyaç duyuyor olmasının farkındalığıyla, her bir müvekkilimizin doğru yerde ve zamanda doğru adımları atması konusunda önemli bir rol üstlenmeyi temel amaç edinmiş bulunmaktayız.

Uluslararası ticari anlaşmalar, ticari işlemler ve diğer uluslararası hukuki meselelerdeki elde ettiğimiz uygulama tecrübemiz, Erdem Hukuk Bürosu olarak yurtiçi ve yurtdışında önemli bağlantılara sahip olmamızı da beraberinde getirmektedir. Erdem Hukuk Bürosu, çok uluslu ticari davalarda ihtilafın bir an önce ve olumlu sona erdirilebilmesi için gerektiği takdirde ilgili ülkelerde uzman hukuk büroları ile iş birliği yapmaktadır.

Ticaret hukuku bölümümüzde genellikle yerli veya yabancı sermaye ile şirket kurulum işlemleri, uluslararası ve yurtiçi konsorsiyum ve ortak girişim anlaşmaları hazırlama hizmetleri, birleşme ve devralmalar, bölünmeler ve yeniden yapılanma hizmetleri, sermaye piyasası hukuku, kıymetli evrak hukuku, ticari anlaşmalardan çıkan uyuşmazlıklar, uluslararası ticari işlemlerin çözümlenmesi, uluslararası ticari konvansiyonlar konusunda danışmanlık hizmetleri ve dava takibi hizmetleri sunulmaktadır.