İş Hukuku | Erdem Hukuk Bürosu

İş Hukuku

Erdem Hukuk Bürosu, iş hukukuna ilişkin birçok teknik alanda danışmanlık ve dava takibi hizmetleri sunmaktadır. Büromuz, uluslararası düzeyde İş Hukukundan kaynaklanan uyuşmazlıkların çözümünde deneyim sahibidir.

Erdem Hukuk Bürosu müvekkillerinin iş sektörlerine özel danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca, Erdem, müvekkillerin karşılaşabilecekleri muhtemel idari para cezalarını önlemek amacıyla, uyulması zorunlu istihdam düzenlemeleri hakkında hukuk hizmeti vermektedir. Büromuz, ayrıca, müvekkillerine iş hukukundaki güncel gelişmeler hakkında bilgi vermektedir. Toplu iş sözleşmelerinin kurulması evresinde ise müvekkillerimiz, en iyi şekilde temsil edilmektedir.

İş hukuku bölümümüzde genellikle iş hukukundan çıkan uyuşmazlıkların çözümü, çalışan hakları ve yükümlülükleri ile işe iade davaları, iş sözleşmelerinin sona erdirilmesi, kıdem tazminatı meseleleri, iş sağlığı ve güvenliği hukuku, bireysel ve toplu iş sözleşmelerinin hazırlanması, toplu işten çıkarma prosedürü, uluslararası iş hukuku uyuşmazlıkları ve dava takibi hizmetleri sunulmaktadır.